Maximum kart mobil ödeme kampanyası 50 TL hediye 1-31 Temmuz 2018

  • 01 Temmuz 2018
Maximum kart mobil ödeme kampanyası 50 TL hediye 1-31 Temmuz 2018

Maximum kredi kartı sahipleri cep telefonlarında bulunan maximum mobil uygulaması üzerinden yapacakları mobil ödemelerde 50 TL değerinde maxi puan kazanacak. Farklı günlerde yapacağınız her 50 TL ödemede 5 TL olmak üzere toplam 50 TL kazanılacaktır.

Mobil ödeme nasıl yapılır?

Mobil ödeme yalnızca NFC uyumlu Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilmektedir. Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda, Maximum Mobil üzerinden mobil ödeme işlemlerinin aktifleştirilebilmesi için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının takip edilmesi gerekmektedir.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. İş Bankası Maximum özellikli temassız kredi kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil olmayıp, yalnızca Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemleri dahildir. Kampanya kapsamında MaxiPuan kazanabilmek için mobil ödeme işlemlerinin tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 7 Ağustos 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 17 Ağustos 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. hasan stc dedi ki:

    Farklı günlerde yapacağınız her 30 TL ödemede 5 TL olmak üzere toplam 50 TL kazanılacaktır.

  2. Ahmet dedi ki:

    Çoğu iş yeri pek kullanmayı bilmediğinden pos cihazlarını kullanamıyız

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.