Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart mobil ödeme kampanyası 60 TL hediye​ 2-31 Ekim 2019

 • 02 Ekim 2019
Maximum kart mobil ödeme kampanyası 60 TL hediye​ 2-31 Ekim 2019

Kredi kartınızı çıkarmadan cep telefonunuzu pos cihazı üzerine tutarak ödeme yapmanızı sağlayan mobil ödeme ile hayatınız kolaylaşsın. Maximum kart mobil ödeme kampanyası kapsamında yapacağınız 20 TL ve üzeri her mobil ödemede 2 TL olmak üzere toplamda 60 TL değerinde maxi puan hediye ediyor.

Kampanya ​2-31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Mobil ödeme yalnızca NFC uyumlu Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilmektedir. Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda, Maximum Mobil üzerinden mobil ödeme işlemlerinin aktifleştirilebilmesi için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının takip edilmesi gerekmektedir.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. İş Bankası Maximum özellikli temassız kredi kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil olmayıp, yalnızca Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemleri dahildir. Kampanya kapsamında, tek seferde 20 TL ve üzeri gerçekleştirilecek mobil ödeme işlemlerinden her gün 2 TL, toplamda ise 60 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya kapsamında yalnızca tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilen 20 TL ve üzeri mobil ödemelerde MaxiPuan kazanılabilecek olup, kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 60 TL’dir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 7 Kasım 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 17 Kasım 2019 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. sosyete dedi ki:

  50 tl ye 5 tl daha guzel bir kampamya bence.

 2. F.K. dedi ki:

  bunda hergün yapmak gerekiyor o yüzden kötü olmuş bencede.

 3. Kampanyaci dedi ki:

  Bence daha iyi olmuş. Önceden Markette 30-35 tl. Civarında tutan alışveriş miktarını 50 tl.ye tamamlamak için ihtiyacın olmayan ürünlere yönelip gereksiz alışveriş yapıyordun.

 4. F.K dedi ki:

  Bende şöyle düşünerek daha kötü olduğunu düşündüm; Eskiden ayın 10 günü işlem yapsak kampanyadan tam yararlanarak %10 puan alabiliyorduk şimdi ise %10 için her gün illa ki alışveriş yapmamız gerekiyor ki bu da çok güç (onlarında istedikleri zaten her gün yaparak daha da tüketim odaklı, harcama odaklı olalım) Eskiden alışveriş rakamını bulurken illa ki 1-2 TL daha fazla harcama yaptığımızda toplam %2 ile %4 daha fazla alışveriş yaparken şimdi ise 20 TL 1-2 TL geçtiğimizde %5 – %10′ a denk gelerek toplamda 500 TL de 10 – 20 TL yaparken bunda ise 30 – 60 TL yapıyor. Eskiden ihtiyacın olmayan ürünleri 10 gün düşünmen gerekirken şimdi ise 30 gün boyunca düşünmen gerekiyor gibi gibi. Onun için eskisi daha iyiydi dediydim :)

 5. Onr dedi ki:

  Arkadaşlar Migros’lardan hediyem kart alıp mobil ödeme ile hergün içerisine 20 tl yükleyebilirsiniz. Lazım oldukça da hediyem kart ile harcamalarınızı yapabilirsiniz.

 6. AY dedi ki:

  sn Onr aynı yorumu yazmak için pcyi açtım siz daha hızlı davranmışsınız.. daha çok yaşayınız.. bence de migros hediyem kart en iyisi bu iş için..

 7. Onr dedi ki:

  Evet sn ay. Hatta bazı Migros çalışanı arkadaşlar kendilerince kural koyuyor ve kredi kartı ile hediyem karta yükleme yapamıyoruz diyor. Kesinlikle kabul etmeyin kredi kartı ile hediyem kart yüklemesi yapılabiliyor.

 8. AY dedi ki:

  Evet Sn Onr.. öyle yapan henüz görmedim ancak yaparlarsa öncelikle müdürü çağırtmak eğer kuralı o koyuyorsa tlf ile müşt tems aramak daha da olmadı tüketici heyeti veya 153 zabıtayı arayabilirsiniz… tüketici kanununa göre malı yada hizmeti istediğim enstrüman ile ödeyebilirim..

 9. YAKUP SURGUN dedi ki:

  BU KAMPANYA BENCE ÇOK KÖTÜ OLMUŞ VE ASLA KATILMAYACAĞIM. HERGÜN 20 TL ALIŞVERİŞ YAPMAK, ÜYE İŞYERİ BULMAK VS. İŞGÜZARLIK OLMUŞ.

 10. AY dedi ki:

  Sn Yakup Surgun fikirlerinize saygılıyım ancak üye işyeri şartı bulmak demişsiniz!!! bu yukarıdaki kampanya için gerek olmayan koşul yani üye işyeri şartı işbankasının bu ay düzenlediği hergün 20tlye 2 tl için gerek yok… saygılarla…

 11. F.K dedi ki:

  Selam sayın AY, siz ne durumdasınız her gün 20 TL harcama konusunda? ben bugün fire verdim artık :)

 12. AY dedi ki:

  Sn F.K. benimde firelerim oldu.. ancak her migrosa gittiğimde 20tl yükletiyorum hediyem kartta tahminim ay sonuna kadar 30 günde 20 gün falan olur… saygılarla..

 13. Anonim dedi ki:

  Banka dalga geçiyor hergün iki lira icin reklamını yapamam.

BİR YORUM YAZ