Maximum kart mobil ödemede 25 TL hediye 25 Ocak-6 Şubat 2018

  • 25 Ocak 2018
Maximum kart mobil ödemede 25 TL hediye 25 Ocak-6 Şubat 2018
Maximum kredi kartı sahipleri cep telefonlarına yükleyecekleri maximum mobil uygulaması üzerinden yapacakları her 25 TL ve üzeri mobil ödemelerinde 5 TL olmak üzere toplamda 25 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 25 Ocak-6 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 13 Şubat 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 22 Şubat 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Kış saati uygulaması nedeniyle K.K.T.C. Şubelerimizin kredi kartı müşterileri için puan kullanım süresi 22.02.2018 saat 23:00’te sona erecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.