Maximum kart mobil ödemede 50 TL hediye 1-31 Ağustos 2018

  • 01 Ağustos 2018
Maximum kart mobil ödemede 50 TL hediye 1-31 Ağustos 2018

Maximum kredi kartı sahipleri Ağustos ayına özel kampanya kapsamında maximum mobil uygulama üzerinden farklı günlerde yapacakları 50 TL ve üzeri 5 adet ödemede 25 TL, 10 adet ödemede 50 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 1-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. İş Bankası Maximum özellikli temassız kredi kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil olmayıp, yalnızca Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemleri dahildir. Kampanya kapsamında MaxiPuan kazanabilmek için mobil ödeme işlemlerinin tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında yalnızca tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilen 5. veya 10. mobil ödeme işleminde MaxiPuan kazanılabilecek olup, kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 50 TL’dir.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 6 Eylül 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 16 Eylül 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.