Maximum kart n11 kampanyası 111 TL hediye 1-14 Ağustos

  • 01 Ağustos 2014
Maximum kart n11 kampanyası 111 TL hediye  1-14 Ağustos

Maximum kredi kartı sahipleri n11.com üzerinden yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 111 TL değerinde maxi puan kazanıyor. Kampanya kapsamında bu ay 1-14 Ağustos 2014 tarihleri arasında peşin ve taksitli alışverişlerde puan kazanabilirsiniz.

Kampanya katılımı için İş Bankası sisteminde kayıtlı numaralarından N11 yazıp, boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesini 4402’ye iletmeleri gerekmektedir.

Kampanya Ayrıntıları

Ziraat Maximum Kredi Kartı ile katılmak için ise Ziraat Bankası sisteminde kayıtlı numaralarından N11 yazıp, boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesini 4747’ye iletmeleri gerekmektedir.
Kampanya kaydı için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir
Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Kampanya kapsamında Banka sisteminde tanımlı kredi kartları ile kampanyadan ayrı ayrı yararlanılamayacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında azami 111 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
Kampanya kapsamında Kazanılan MaxiPuanlar sadece n11.com’da kullanılabilir.
Kampanyadan Ziraat Bankası Maximum özellikli kredi kartları da faydalanacaktır. Bankamatik, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Şirket Kredi Kartı, VadeMatik Kar, Maximum Fırsat, ve MaxiPuan kullanım ile yapılan işlemlerkampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Maximiles Kartlar ve Mercedes Kartlar da kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanya kapsamında ilave MaxiPuan’lar kampanya bitimi itibari ile 7 iş gününde, en geç 25 Ağustos 2014 tarihinde gün içerisinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanım tarihi 3 Eylül 2013’tür. Kullanılmayan ilave MaxiPuanlar 04 Eylül 2014’te geri alınacaktır.
Maxi Puan kullanılarak yapılan ödemelerde , siparişin tamamını maxipuan ile ödeme zorunluluğu bulunmaktadır. Alışverişin bir kısmı puan, bir kısmı nakit olarak ödenemez. Kartınızda bulunan Maxi puan miktarının tamamı, sepet toplamına eşit ya da sepet toplamından fazla olmalıdır. Örneğin; 50 TL’lik MaxiPuanınız varsa, 70 TL’lik alışverişinizde bu MaxiPuanı kullanamazsınız.
MaxiPuanlar kullanarak yapılan alışverişlerin iptal ve iadesinde MaxiPuan’lar geri yüklenemeyecektir.
Kazanılan MaxiPuanlar mevcut Maxipuanlarla birleştirilip n11.com’da kullanılabilecektir.
Bu kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanya kapsamında Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Seyahat, Otel, Bilet, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişlerden MaxiPuan kazanılamaz.
MaxiPuanlar İş Bankası tarafından yüklenmektedir.
n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ