Maximum kart okul alışverişlerinde 30 TL hediye 20 Ağustos – 20 Eylül 2015

  • 20 Ağustos 2015
Maximum kart okul alışverişlerinde 30 TL hediye 20 Ağustos – 20 Eylül 2015

2015 okul alışveriş kampanyaları başladı. İş bankası maximum kredi kartı okula dönüş kampanyası kapsamında 30 TL değerinde maxi puan hediye ediyor. Maximum kart sahipleri 20 Ağustos – 20 Eylül 2015 tarihleri arasında giyim, ayakkabı, kitap, kırtasiye ve oyuncak sektörlerinde faaliyet gösteren Maximum üye iş yerlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapacakları peşin ve taksitli 100 TL üzeri 3 adet harcamada 30 TL kazanacak. Ayrıca bu sektörlerde 2-6 taksitli harcamalarda +3 taksit kolaylığı sunulacak.

Kampanya katılımı için kampanya sayfasında bulunan KATIL butonuna tıklayarak katılım zorunludur.

Kampanya Ayrıntıları

1. Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerin “OKUL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, Banka sisteminde kayıtlı cep Telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da talep edilen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
2. SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası Banka sisteminde harcama yapacağınız kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
3. Gerçekleştirilen alışverişlerin kampanyamız kapsamında değerlendirilebilmesi için mutlaka Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
4. Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanyamızdan bir defa faydalanabilir ve azami 30 TL MaxiPuan kazanabilir.
5. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyamıza dahil iken, aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyamıza dahil sayılacaktır.
6. İlave MaxiPuanlar kampanyamızın sona ermesini takip eden 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları son karta yüklenecektir.
7. İlave MaxiPuanların son kullanma tarihi 18 Ekim 2015 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 19 Ekim 2015 tarihinde geri alınacaktır.
8. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
9. Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir.
10. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
11. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar, MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
12. Bankamatik Kartı’yla yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir ve Bankamatik Kartı için SMS gönderilmesine gerek bulunmamaktadır.
13. Kampanyamızdan MaxiPuan kazanabilmek için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartıyla ya da kredi kartıyla yapılması gerekmektedir.
14. Ziraat Maximum Kartlar kampanyamıza dahildir. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için “OKUL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
15. Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
16. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
17. Alışveriş sonrası iptal veya iade edilen işlemler kampanya harcama hesaplamasına dahil edilmeyecektir.
18. Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bir Garip Memur dedi ki:

    Maximum kart şov devam ediyor. Harika bir kampanya haberi geldi. %10 indirim demek bu benim için. 2 çocuğun harcaması 500 TL’yi buluyor. Allah yardımcımız olsun memuruz 2000 TL maaşla İstanbul gibi yerde ev geçindirmeye çalışıyoruz. Eşimle birlikte 4000 TL eve giriyor. 700 TL kira, 300 TL faturalar, 500 TL aylık ulaşım masrafı, 1000 TL mutfak masrafı, giyim vs. 300 TL derken 1200 TL aylık fazlamız var. Bunu da kurbanlık, bayram alışverişi, çocukların ihtiyaçları derken bitiriyoruz. Gelecek diye bir beklentimiz yok. Buna da şükür asgari ücretle yaşamya çalışan insanlar var. Bizi bu hale getirenler utansın.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.