Maximum kart okul kampanyası 19 Ağustos – 30 Eylül 2023

  • 04 Eylül 2023
Maximum kart okul kampanyası 19 Ağustos – 30 Eylül 2023
Maximum kredi kartına özel okula dönüş kampanyasında üye giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kırtasiye ve optik sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar ile seçili elektronik perakende firmalarından yapacağınız 750₺ ve üzeri her ikinci 50₺ olmak üzere toplamda 400₺ kazanacaksınız.
Ülkenin en çok kazanan sektörü bankacılık olmasına rağmen bize tüketiciye verilen ödül miktarı 1500₺ liraya sadece 50₺ Artık çoğu kişi banka kampanyalarını takip etmiyor. Bankaların bu durumdan şikayeti de yok aylardır berbat oranlar mevcut.
Kampanyaya 19 Ağustos – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında maximum mobilden katılabilirsiniz.
Kampanyaya İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 12 Ekim 2023 tarihinde son alışverişin yapıldığı kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Kasım 2023’tür. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 400 TL MaxiPuan kazanabilir.
Kampanya seçili sektörlerde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 750 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece İşCep veya Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dâhildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Diğer MaxiPuan ve İndirim kampanyalarıyla birleştirilemez. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x