Maximum kart okul kampanyası 60 TL hediye 25 Ağustos – 25 Eylül 2017

 • 25 Ağustos 2017
Maximum kart okul kampanyası 60 TL hediye 25 Ağustos – 25 Eylül 2017

Maximum kredi kartı sahiplerine özel 2017 okul kampanyası kapsamında 60 TL değerinde maxi puan hediye edilecek. Maximum kartınızla ÜYE market, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kırtasiye, kozmetik sektörlerindeki iş yerlerinden  yapacağınız 100 TL ve üzeri 5. alışverişte 60 TL değerinde maxi puan hediye edilecektir.

Aynı gün farklı iş yerlerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil, aynı gün aynı iş yerinden yapılacak alışverişlerin ilki dahil olacaktır.

Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılmalısınız. Sms ile katılımlarda 40 TL maxi puan hediye edilecektir.

Maximum okul kampanyası 25 Ağustos – 25 Eylül tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Bu sayfadaki Katıl butonu üzerinden de katılabilirsiniz. Ziraat Maximum Kart sahipleri yalnızca SMS göndererek kampanyaya katılabilir. SMS ile katılmak için OKUL yazıp boşluk bırakılarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri ise 4757’ye göndermelidir.  Gönderilen SMS’ler GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
Kampanyaya dâhil olan işlemler:   İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahildir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahilken aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerin sadece biri kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası kartlarıyla yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar 3 Ekim 2017 tarihinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 19 Ekim 2017 olup kullanılmayan puanlar 20 Ekim 2017 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.  Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile, Bankamatik Kartı’na yüklenen puanlar yalnızca Bankamatik Kartı ile kullanılabilecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Bülent dedi ki:

  Ziraat bankası OKUL kodunu kabul etmiyor.

 2. yesim dedi ki:

  Kayıt olan var mı acaba

 3. Bülent dedi ki:

  Nesrin hanım ziraat maximum OKUL boşluk kartın son 6 hanesi mesajını kabul etmiyor

 4. Ferhat dedi ki:

  Acele etmeyin arkadaslar 1 gun bekleyin bazen aksamalar olabiliyor

 5. AY dedi ki:

  ziraat hata veriyor bencede ferhat bey haklı daha sayfalarında da yok…

 6. AY dedi ki:

  ziraatçi arkadaşlar bugün katılım yapılabiliyor,,, OKUL boşluk son 6 hane 4757ye bol kazançlar…

 7. yesim dedi ki:

  Evt katılım sağlandı bugun

 8. NEW HORİZONS dedi ki:

  bu kampanya ile ilgili maximumun bunla bereber 15tl MARKET kampanyası kombine yapılabilir mi acaba gerçi 15 tl kampanya bitti ama o kampanyanın market harcamaları buna sayılabilir mi ne dersiniz bu konuda arkadaşlar,
  son paragraftaki” promosyonlar birleştirilemez ” cümlesi beni sürüncemede bıraktı …

 9. AY dedi ki:

  new horizons kardeş ben geçen cumartesi ve pazar migrostan toplam 2 harcama yaptım .. 2.sinden sonra 4 harcama daha yapın diye sms geldi..(bencede karışık bir durum var saydı ama 1ini gibi birşey)

 10. Emin dedi ki:

  Bende 25 ve 27 Ağustos’da Maximum’un hafta sonuna özel market kampanyası için iki harcama yaptım. İlk harcamadan sonra herhangi bir bilgilendirme mesajı gelmedi, ikinci harcamadan sonra “Okul Kampanyası” kapsamında 4 alışveriş daha yapın şeklinde sms geldi. Maximum Mobilden iki kampyanın harcamalarını kontrol ettiğimde, “Okul Kampayası” için harcama durumunu göstermedi ama “Hafta Sonuna” özel kampanyanın harcama takibinde sadece bir yapılmış olarak gösterdi. Sonuç olarak 25-26-27 Ağustos’da geçerli olan “Market Kampanyası” kapsamında bir işlem yapmış gibi görünüyorum. O üç gün içinde yapılan 2 market harcamasını tek saydı ve iki kampanyadan da birer işlem yapılmış oldu. Mail gönderdim İş Bankası’na henüz dönüş yapılmadı.

 11. NEW HORİZONS dedi ki:

  Şahsi düşüncem 5 alışveriş her iki kampanya için yeterli olur gibi öbür türlü İŞ BANKASI işin içinden çıkamaz çok sorun çıkar, bu işte en iyi bonus flash galiba sistemleri düzgün çalışıyor iş bankası daha oturmadı o yüzden dikkate almaya değmez, bu arada Kurban Bayramınız kutlu olsun arkadaşlar nice bayramlara kavuşmak dileği ile…

 12. AY dedi ki:

  tüm arkadaşların mübarek kurban bayramını saygı ile kutlarım….

 13. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Tüm takipçilerimizin bayramını kutlarım, hayırlı bayramlar. Lütfen trafik kurallarına uyalım. Bayram acıya dönüşmesin.

 14. Anonim dedi ki:

  tşkler nesrın hnm sızn ve tum arkadaşalrın ve islam alemın kurban bayramını kutlar hayırlara vesıle olmasını temenı ederım

 15. Anonim dedi ki:

  A101 ve Migros bu kampanyaya dahil mi acaba?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.