Maximum kart Opet kampanyasında 4 adet 75 TL alışverişe 30 TL puan hediye

  • 16 Ağustos 2013
Maximum kart Opet kampanyasında 4 adet 75 TL alışverişe 30 TL puan hediye

Opet akaryakıt iastasyonlarında maximum kredi kartına özel kampanyada 75 TL ve üzeri 4. alışverişinize, yine OPET akaryakıt ve otogaz harcamalarında kullanmak üzere 30 TL MaxiPuan hediye fırsatı sizleri bekliyor.

Katılmak için “OPET” yaz, boşluk bırak, kartının son 6 hanesini ekleyip 4402’ye gönder. Ziraat Maximum Kartlar için 4747’ye gönder.

Kampanya Detayları

Ekstra MaxiPuan’ların son kullanım tarihi 20 Ekim 2013’dür. Kampanya 16 Ağustos- 30 Eylül 2013 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı OPET/SUNPET istasyonlarında geçerlidir. Kampanya kapsamında ilave 30 TL MaxiPuan kazanmak için tek seferde ve farklı günlerde Maximum POS cihazlarından 75 TL ve üzeri 4 peşin akaryakıt ve otogaz harcaması yapılması gerekmektedir. MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenir. Kampanya dahilinde kazanılan ilave MaxiPuan’lar sadece OPET/SUNPET istasyonlarında akaryakıt ve otogaz harcamalarında kullanabilecektir. Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “OPET” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından Bankamız Maximum Kartları için 4402’ye, Ziraat Maximum Kartlar için 4747’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her katılım SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir. Aynı gün yapılacak harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahildir. Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Ticari Kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir. Kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz. Müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir ve ilave MaxiPuan’ların yükleme yapılan kart ile kullanılması gerekmektedir.Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı’na yüklenen ilave MaxiPuanlar da belirtilen süresi içerisinde kullanılmaması halinde geri alınacaktır. Ziraat Maximum Kart’lar da kampanyaya dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.