Maximum kart Özdilek market kampanyası 40 TL hediye

  • 05 Temmuz 2017
Maximum kart Özdilek market kampanyası 40 TL hediye

Özdilek marketlerde maximum kredi kartı sahiplerine özel kampanya kapsamında tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 3 adet harcamada 40 TL maxi puan kazanacak. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Sms ile katılımlarda 30 TL değerinde maxi puan hediye edilecek.

Kampanya 5 Temmuz – 21 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya 3 farklı şekilde katılım sağlayabilirsiniz.
• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
• SMS göndererek kampanyaya katılmak için OZDILEK yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
• Hemen bu sayfadan katılmak için “Kampanyaya Katılın” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.

Kampanyadan kazanılan Maxi Puanlarınız kampanya bitiminden sonra 28 Ağustos 2017 tarihine kadar kartınıza yüklenecektir. Maxi Puanların son kullanma tarihi 14 Eylül 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL Maxi Puan kazanabilir. Ziraat Maximum Kart sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL Maxi Puan kazanabilir.

Kampanyaya İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.