Maximum kart Petrol Ofisi 40 TL hediye puan kampanyası

  • 01 Mart 2012
Maximum kart Petrol Ofisi 40 TL hediye puan kampanyası

Maximum kredi kartı sahipleri akaryakıt alımlarında fırsatlardan yararlanmaya devam ediyor. Şimdi Petrol Ofisi istasyonlarında 40 TL maxipuan fırsatı sizleri bekliyor. 15 Nisan 2012 tarihine kadar sürecek kampanyada tek seferde ve farklı günlerde yapılan 100 TL ve üzeri 5. peşin akaryakıt alışverişinde 40 TL puan kazanacaksınız.

Puanlar PETROL OFİSİ istasyonlarında yapılacak akaryakıt harcamalarında kullanılabilecektir.

Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “PO” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.

Kampanya Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen peşin işlemlerde geçerlidir.

İlave MaxiPuan’ların kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yükleneceği belirtilmektedir . Puanların son kullanma tarihi 3 Mayıs 2012’dir. Kampanya kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece PETROL OFİSİ istasyonlarındaki akaryakıt harcamalarında kullanılabilmektedir.

Aynı gün yapılacak harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Şirket Kredi Kartı, Vadematik Ticari Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.

Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamamaktadır.

Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya İş Bankası Maximum kredi kartı veya Ziraat Maximum Kredi Kartı ile yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı ile kazanılan ilave MaxiPuan’lar da geri alınacaktır.

en güncel petrol ofisi kampanyaları, Maximum kampanyaları, indirimleri, fırsatları www.bestkartne.com da. TIKLAYIN, KAZANIN…

Kampanyaya Ziraat Maximum Kartları da dahildir. Ziraat Maximum Kredi Kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “PO” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.

Kampanya kapsamında Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ