Maximum kart Petrol ofisi kampanyası 1 Haziran – 15 Temmuz 2017

  • 01 Haziran 2017
Maximum kart Petrol ofisi kampanyası 1 Haziran – 15 Temmuz 2017

Maximum kredi kartı sahipleri Petrol ofisi akaryakıt istasyonlarından yapacakları 4 adet 100 TL harcamada 30 TL, mobil öde geç sistemi ile yapacakları 4 adet 100 TL harcamada 50 TL maxi puan kazanacak. Kampanya 1 Haziran – 15 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
• SMS göndererek kampanyaya katılmak için PO yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
• Hemen bu sayfadan katılmak için “Kampanyaya Katılın” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.
Unutmayın, 50 TL MaxiPuan sadece yakıt alımının Maximum Mobil Öde-Geç ile yapılması durumunda kazanılabilecektir.
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları*, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar. *Mobil Öde-Geç ile alımlarda yalnızca kredi kartları kullanılabilmektedir.
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 26 Temmuz 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 6 Ağustos 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Ziraat Maximum Kart sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    maximum sayfanız açılmıyor milleti kendinize küfrettirmeyin

  2. Anonim dedi ki:

    Maximum sayfası acıkmıyorsa uygulamayı sil tekrar yukle

BİR YORUM YAZ