Maximum kart Petrol ofisi kampanyası 50 TL hediye 15 Mart – 15 Nisan

  • 15 Mart 2017
Maximum kart Petrol ofisi kampanyası 50 TL hediye 15 Mart – 15 Nisan

Maximum kredi kartı sahipleri Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından yapacakları 100 TL ve üzeri 3. alışverişlerde 50 TL değerinde maxi puan hediye edilecektir. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden 15 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kazanılan maxi puanlar petrol ofisi istasyonlarda kullanılabilir.

Kampanya Ayrıntıları

1. İlave 20 TL MaxiPuan’ın kazanılması için kampanya koşullarının yerine getirilmesinin yanı sıra kampanyaya Maximum Mobil’den katılım gerekmektedir. Diğer tüm kanallardan alınan başvurularda kampanya koşullarının yerine getirilmesi durumunda en fazla 30 TL MaxiPuan kazanılabilecektir.
2. Kampanyadan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarından ve Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 3 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
3. Kampanya kapsamında alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır. Diğer banka pos cihazlarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
4. Kampanya süresince, kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerin “PO” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
5. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
6. SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası banka sisteminde alışverişin gerçekleştirildiği kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
7. Kampanyaya Ziraat Maximum Kartlar da dahil olup Maximum Mobil’den katılıma verilecek ilave 20 TL MaxiPuan Ziraat Maximum Kart sahiplerini kapsamamaktadır. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “PO” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
8. İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 14 Mayıs 2017 olup kullanılmayan MaxiPuanlar 15 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
9. Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecektir.
10.Kampanya kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
11.Aynı gün yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
12.Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir.
13.Kampanyadan MercedesCard, Maximiles ve Bankamatik Kartı ile de yararlanılabilir.
14.Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
15.Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
16.Kampanya kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
17.Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Burhan dedi ki:

    ZİRAAT BANKASI MAXIMUM KARTLARIN KAMPANYA KATILIM TALEPLERİ TEKNİK BİR ARIZA SEBİYLE ALINAMADIĞI BİLDİRİLİYOR . BİLGİLERİNİZE…

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.