Maximum kart Petrol ofisi öde geç indirim kampanyası 2018

  • 29 Mayıs 2018
Maximum kart Petrol ofisi öde geç indirim kampanyası 2018

Maximum kredi kartı sahipleri Petrol ofisi öde geç sistemi ile yapacakları akaryakıt harcamalarında %3 indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya 29.05.2018 tarihinden önce tahsis edilmiş temassız özellikli Maximum kredi kartlarının indirim avantajından yararlanması için bir defaya mahsus olmak üzere anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonunda Bankamıza ait  temassız kart okuyuculu POS cihazlarında aktivasyon işlemi yapması gerekmektedir. 29.05.2018 tarihinden sonra üretilmiş olan tüm temassız özellikli Maximum kredi kartları herhangi bir işlem yapılmaksızın anında indirim uygulamasından yararlanabilecektir.

Kampanyadan İş Bankası temassız özellikli tüm bireysel kredi kartları (Maximum, Maximiles ve Ek Kartlar dahil) ile faydalanılabilecektir. Temassız özellikli Maximum kredi kartlarımızla gerçekleştirilecek bu işlemler için işlem başına azami limit 200 TL olarak belirlenmiş olup, her bir işlem sonrasında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarında temassız özellikli Maximum Kartlara sunulan akaryakıt indirimi yalnızca öde-geç noktalarında yapılan ödemelerde geçerlidir; bunun dışındaki ödeme noktalarında yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde bu indirim uygulanmaz.

Temassız özellik taşımayan İş Bankası kredi kartları uygulamaya dahil değildir. MercedesCard ile geçerli olan indirim ve Petrol Ofisi’ne ait diğer uygulama ve sadakat kartları için geçerli olan indirim ve avantajlar  söz konusu indirim ile birleştirilemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. AY dedi ki:

    nesrin hnm eklerseniz maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=ayin-son-persembesinde-yemeksepeticomda-15-tl-indirim&IdCampaign=MjM0Ng==-ISB

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.