Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart ramazan market kampanyası 8 Nisan – 15 Mayıs 2021

 • 08 Nisan 2021
Maximum kart ramazan market kampanyası 8 Nisan – 15 Mayıs 2021

Maximum kredi kartından ramazan ayına özel kampanya kapsamında üye marketlerden farklı günlerde yapacağınız 4 adet 150 TL ve üzeri harcamada 40 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Sonraki her 150 TL ve üzeri harcamanızda 15 TL olmak üzere toplamda 100 TL hediye edilecek.

 • 150 TL üzeri 1-2-3-4 harcamada 40 TL
 • 150 TL 5-6-7-8. harcamada 60 TL
 • Toplamda 1200 TL harcamaya 100 TL :(

Maximum mobil uygulamasından 8 Nisan – 15 Mayıs 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri kampanyaya dâhildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 21 Mayıs 2021 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Mayıs 2021’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirilecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. yk dedi ki:

  Ay sonu mobil ödeme kampanyasıyla birleştirilir.bi parça işe yarar. Ama yine de bu haliyle kıymetsiz.

 2. Tilki ferhat dedi ki:

  Mobil ödeme kampanyası zaten mevcut 5 tl veriyor islem basi

 3. Tilki ferhat dedi ki:

  HSBC yine yapmış kampanyayı market harcaması 150 tlye 10 tl toplamda 100 tlveriyor.birde İnternet alışverişine 150 tlye 15 toplamda 75 tl veriyor

 4. Arda s dedi ki:

  Denizbankın pek kampanya ile işi olmadığı için sistem etmek doğru değil amacı sadece kendine para kazanmak kabildir

BİR YORUM YAZ