Maximum kart restoran kampanyası 10-12 Mart 2017

  • 10 Mart 2017
Maximum kart restoran kampanyası 10-12 Mart 2017

Maximum kredi kartı mobil uygulamaya özel hafta sonu restoran kampanyası kapsamında 100 TL ve üzeri restoran harcamalarında 10 TL değerinde maxi puan fırsatı ​10-12 Mart 2017 tarihleri arasında sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları
. Kampanyaya katılmak için Maximum  Mobil uygulaması üzerinden ‘‘KATIL’’ın tıklanması gerekmektedir.
2. 10-12 Mart 2017 tarihleri arasında Bankamatik Kart’ınız ile restoranlarda tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri ödemenize 10 TL MaxiPuan kampanyası düzenlenecek olup bir müşterimiz azami 10 TL tutarında MaxiPuan kazanabilecektir.
3. Kampanya 10-12 Mart 2017 tarihleri arasında yalnızca restoran ödemeleri için geçerli olacaktır.
4. Kampanyamız katılımlı olup, müşterilerimiz yalnızca Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyaya katılabilecek ve MaxiPuan kazanabilecektir.
5. Kampanya kapsamındaki ödemeler hesaplanırken sadece Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli kredi kartı, Privia Kredi Kartı, Büyük Kulüp Platinum Kart ve ek kartlar veya Bankamatik Kartları ile 10-12 Mart tarihlerinde (söz konusu tarihler dahil) restoranlarda tek seferde gerçekleştirilecek 100 TL ve üzeri ödemeler dikkate alınacaktır.
6. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahil değildir.
7. Kampanya kapsamında yapılacak işlemlerin Maximum üye iş yerlerinde gerçekleştirilme zorunluluğu bulunmamaktadır.
8. Kampanya kapsamında kazanılacak MaxiPuanlar 12 Mart tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde en son kullanılan kartınıza yüklenecek olup, Bankamız sistemde kayıtlı ve geçerli cep telefonu olan müşterilerimize MaxiPuan yüklemeleri SMS ile bildirilecektir.
9. Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 10 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
10. MaxiPuanların son kullanım tarihi 26 Mart 2017 olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 27 Mart 2017 tarihinde geri alınacaktır.
11. MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler ile iade, iptal, itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
12. BKM Express ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
13. Maximiles ile kazanacağınız MaxiPuan’lar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.