Maximum kart restoran kampanyası 15 TL hediye

  • 28 Nisan 2017
Maximum kart restoran kampanyası 15 TL hediye

Maximum kredi kartı sahipleri bu hafta 28 Nisan – 1 Mayıs 2017 tarihleri arasında restoran sektöründen yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL değerinde maxi puan kazanacak.

Kampanya Ayrıntıları
1. Kampanyaya, cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki ‘‘KATIL’’ butonuna tıklayarak katılım talebinizi iletebilirsiniz.
2. 28 Nisan-1 Mayıs 2017 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile restoranlarda tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri ödemenize 15 TL MaxiPuan kampanyası düzenlenecek olup bir müşterimiz azami 15 TL tutarında MaxiPuan kazanabilecektir.
3. Kampanya 28 Nisan-1 Mayıs 2017 tarihleri arasında yalnızca restoran ödemeleri için geçerli olacaktır.
4. Kampanyamız katılımlı olup, müşterilerimiz yalnızca Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyaya katılabilecek ve MaxiPuan kazanabilecektir.
5. Kampanya kapsamındaki ödemeler hesaplanırken sadece Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli kredi kartı, Privia Kredi Kartı, Büyük Kulüp Platinum Kart ve ek kartlar veya Bankamatik Kartları ile 28 Nisan-1 Mayıs tarihlerinde (söz konusu tarihler dahil) restoranlarda tek seferde gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri ödemeler dikkate alınacaktır.
6. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahil değildir.
7. Kampanya kapsamında yapılacak işlemlerin Maximum üye iş yerlerinde gerçekleştirilme zorunluluğu bulunmamaktadır.
8. Kampanya kapsamında kazanılacak MaxiPuanlar 1 Mayıs tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde en son kullanılan karta yüklenecek olup, Bankamız sisteminde kayıtlı ve geçerli cep telefonu olan müşterilerimize MaxiPuan yüklemeleri SMS ile bildirilecektir.
9. Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
10.MaxiPuanların son kullanım tarihi 18 Mayıs 2017 olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 19 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
11.MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler ile iade, iptal, itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
12.BKM Express ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
13.Maximiles ile kazanacağınız MaxiPuan’lar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Nesrin Özkaya dedi ki:

    AY kampanya güzel teşekkürler.

  2. AY dedi ki:

    birşey değil…

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.