Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart restoran kampanyasında 100 TL hediye Mayıs 2022

  • 11 Mayıs 2022
Maximum kart restoran kampanyasında 100 TL hediye Mayıs 2022

Maximum kredi kartı her ay düzenlediği restoran kampanyası kapsamında farklı günlerde yapacağınız her 250 TL ve üzeri harcamada 25 TL olmak üzere toplamda 100 TL maxi puan hediye edecek. Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Ülkede kaç insan aylık 1000 TL restoran harcaması yapacak? üstelik bu harcamayı yapan kaç kişi 100 TL için kampanya takip edecek merak ediyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz?

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximiles Black, Privia Black, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yemeksepeti internet sitesinden ve mobil uygulamasından, Maximum Mobil uygulaması aracılığı ile verilen Yemeksepeti siparişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 7 Haziran 2022 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda Maxipuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı Maxipuan kazanamayacaktır.

Ek Koşullar: Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler ve internet üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, Maxipuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mustafa dedi ki:

    ben şirket harcamalarını kendi kartımla yaptığım için bana çok iyi geliyor bu kampanya :)

BİR YORUM YAZ