Maximum kart tatil harcamalarına özel 100 TL maxi puan hediye

  • 04 Temmuz 2014
Maximum kart tatil harcamalarına özel 100 TL maxi puan hediye

Maximum kredi kartı sahipleri anlaşmalı turizm acentelerinden yapacakları tatil harcamlarına özel 4-17 Temmuz 2014 tarihleri arasında, 2.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli ödemelerde 100 TL değerinde maxi puan kazanıyor.

Kampanya katılımı için”TATIL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermeniz yeterlidir.

Kampanyaya Dahil Olan Firmalar;
Anı Tur, Book In Turkey, Cafe Tur, ETS Tur, Gezinomi, Jolly Tur, Kaya Turizm, Mika Tur, Mng Turizm, Odeon Tur, Pronto Tur, Setur, Sueno, Tatil.com, Tatilsepeti.com, Tatilmanya, Tatilgo, Touristica, Tez Tour, Valstur, VIP Turizm, YKM Turizm,

Kampanya Ayrıntıları
1- Kampanya, kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı seyahat acentelerinden Maximum Kart’la tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
2- Kampanyadan ilave MaxiPuan kazanılabilmesi için alışverişlerin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
3- Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 100 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
4- Ziraat Maximum Kartları da kampanyaya dahildir.
5- Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “TATIL” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
6- Kampanyaya katılım için gönderilen her kısa mesaj operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir.
7- İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacak olup, puanların son kullanma tarihi 5 Ağustos 2014’tür.
8- Vadematik, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
9- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
10- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Bankamatik ile yapılan alışverişlerde SMS ile katılım şartı yoktur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.