Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart tatil kampanyası 100 TL hediye 1-15 Haziran 2019

  Maximum kart tatil kampanyası 100 TL hediye 1-15 Haziran 2019

  Maximum kredi kartı sahipleri tatil kampanyası kapsamında seyahat acentelerinden yapacakları 3000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 1-15 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  Kampanyaya Dahil Firmalar:
  CORAL SEYAHAT, ETS TUR, GEZİNOMİ, HMS TATİL, JOLLY TUR, ODEON, PRONTO TUR, SETUR, TATİLBUDUR, TATİL.COM, TATİL.GO, TATİLSEPETİ, TETRİS TUR, TOURİSTİCA

  Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

  Bir müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir. Kazanılan MaxiPuanlar 20 Haziran 2019 tarihinde yüklenecek ve 30 Haziran 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Temmuz 2019 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. PUANCI GENC dedi ki:

   herkese hayırlı huzurlu bayramlar dilerim :)

  2. Batman kampanyacısı dedi ki:

   Maximum akaryakıt market 4 tane üye işyeri 40 lira veriyor nakit kart 6 taneye 50 kombo yapılabilir

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.