Maximum kart temassız 4×15’e 15 TL hediye 5-31 Ocak 2017

 • 06 Ocak 2017
Maximum kart temassız 4×15’e 15 TL hediye 5-31 Ocak 2017

Temassız maximum kredi kartı sahipleri bu ay ​temassız olarak yapacakları 4 adet 15 TL ve üzeri alışverişte 15 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 5 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı için MAXIPUAN yazarak 4402’ye mesaj gönderilmelidir.

Kampanya Ayrıntıları

1- Kampanyamızdan yararlanılabilmesi için temassız özellikli İş Bankası kredi kartları ile 5 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında 15 TL ve üzeri 4 adet temassız alışveriş yapılması gerekmektedir.
2- Kampanyamız SMS katılımlı olup, kampanyamıza katılmak için müşterilerimizin “MAXIPUAN” yazıp 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
3- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
4- SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası alışverişin gerçekleştirildiği kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
5- Kazanılan ilave MaxiPuanlar kampanyamız bitiminden itibaren 10 işgünü içerisinde kampanyamız kapsamında son kullanılan kredi kartına yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanım tarihi 2 Mart 2017 olup kullanılmayan MaxiPuanlar 3 Mart 2017 tarihinde geri alınacaktır.
6- Kampanyamız kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla bir kez yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 15 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
7- MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
8- Vadematik Kart ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir. Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahil değildir.
9- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmak için kullanılamaz. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
10-Temassız özellikli İş Bankası kredi kartlarının temassız işlem üst limiti her bir ödeme için 50 TL, toplam temassız işlem üst limiti ise 100 TL’dir.
11-Gerçekleştirilen temassız işlemlerin toplamı 100 TL’ye ulaştığında kart ile temassız ödeme yapmaya devam edebilmek için şifre kullanarak herhangi bir alışveriş yapılması ya da Bankamatiklerde şifreli bir işlem gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Temassız kart ile şifreli bir işlem gerçekleştirilmesinin ardından, temassız ödeme yapabilecek 100 TL’lik işlem limiti yeniden kullanılabilir hale gelmekte ve temassız işlemlere devam edilebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. hikmet dedi ki:

  üye işyeri zorunluk varmı acaba

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Üye, farklı gün, sektör ayrımı yok.

 3. hikmet dedi ki:

  tşkler nesrın hnm

 4. Anonim dedi ki:

  Nesrin hanım msj gönderdim fakat geri dönüş mesaj
  Aynen şu şekilde
  Kayit basvurunuza uygun bir kampanya bulunmamaktadir. Guncel tum kampanyalar icin maximum.com.tr B001

 5. Srsr dedi ki:

  Size özel kampanya yazıyor gelen mesajda

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Kampanya katılımında şuan sorun mevcut biraz bekleyin arkadaşlar.

 7. cem kerem dedi ki:

  nesrin hanım world kampanyasına cuzdan üzrinden katıl diyor ama benim öylr bir imkanım yok sms ile katılabilirmiyim kartım yapı kredi

BİR YORUM YAZ