Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart temassız alışveriş kampanyası 26-30 Kasım 2020

  • 26 Kasım 2020
Maximum kart temassız alışveriş kampanyası 26-30 Kasım 2020

Temassız özellikli maximum kredi kartınızla farklı iş yerlerinden yapacağınız 125 TL ve üzeri 2. ve sonraki her temassız ödemede 10 TL olmak üzere toplamda 60 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanya 26-30 Kasım 2020 tarihleri arasında maximum mobil üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli temassız bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, temassız özellikli İş Bankası kartları ile yapılan mobil temassız ödeme, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, kampanya tarihleri arasında temassız özellikli İş Bankası kartları ile gerçekleştirilecek 125 TL ve üzeri 2. ve sonraki her temassız ödeme işleminde 10 TL, toplamda ise azami 60 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Maximum Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen mobil ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında gerçekleştirilen işlemlerin tek seferde ve farklı işyerlerinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 8 Aralık 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 18 Aralık 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ