Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart temassız kampanyası 1-30 Eylül 2019

  • 01 Eylül 2019
Maximum kart temassız kampanyası 1-30 Eylül 2019

Maximum kart sahipleri mobil uygulama üzerinden farklı günlerde yapacakları her 50 TL harcamada 5 TL olmak üzere toplamda 50 TL maxi puan kazanacak. Kampanya ​1-30 Eylül tarihleri arasında maximum mobil uygulaması üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Mobil ödeme yalnızca NFC uyumlu Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilmektedir. Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda, Maximum Mobil üzerinden mobil ödeme işlemlerinin aktifleştirilebilmesi için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının takip edilmesi gerekmektedir.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.

Kazanılan puanlar 7-17 Ekim 2019 tarihleri arasında kullanabilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ