Maximum kart temassız kampanyası 25 TL hediye 7-24 Ocak 2018

 • 07 Ocak 2018
Maximum kart temassız kampanyası 25 TL hediye 7-24 Ocak 2018

Maximum kredi kartınızla yapacağınız 25 TL ve üzeri 5 adet temassız ödemede 25 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Temassız özellikli poslarla şifrenizi girmeden temassız ödeme yapabilirsiniz. Kampanya ​7-24 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar:
• İş Bankası Maximum özellikli temassız asıl ve ek kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Privia Kredi Kartı),
• Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil temassız ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 31 Ocak 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 9 Şubat 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Kış saati uygulaması nedeniyle K.K.T.C. Şubelerimizin kredi kartı müşterileri için puan kullanım süresi 09.02.2018 saat 23:00’te sona erecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. puancı genc dedi ki:

  Giyim ve Kozmetik Alışverişlerinize 25 TL MaxiPuan!

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  puancı genc teşekkürler. Eklendi.

 3. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar iş bankası mobil ödemede genel olarak ben problem yaşıyorum. Çip okumuyor şeklinde uyarı alıyorum. Uygulamayı silip tekrar yükledim problem devam ediyor. Bu şekilde problem yaşayan var mı?

 4. Anonim dedi ki:

  Ayni gun ayni isyeri gecerlimi arkafaslar

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.