Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart temassız kampanyası 3-20 Nisan 2020

 • 03 Nisan 2020
Maximum kart temassız kampanyası 3-20 Nisan 2020

Maximum kredi kartından Nisan ayına özel temassız ödeme kampanyası geldi ama pek beklendiği gibi değil. Mobil ödeme veya kartınızın temassız özelliği ile farklı günlerde yapacağınız her 100 TL harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 30 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız.

Kampanya 3-20 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Mobil ödeme yalnızca NFC uyumlu Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilmektedir. Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda, Maximum Mobil üzerinden mobil ödeme işlemlerinin aktifleştirilebilmesi için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının takip edilmesi gerekmektedir.
Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek her 100 TL ve üzeri temassız ödeme veya mobil ödeme işleminde 10 TL, toplamda ise azami 30 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Temassız ödeme işlemleri yalnızca temassız özellikli İş Bankası kredi kartları veya Bankamatik Kartları ile gerçekleştirilebilecektir. Mobil ödeme işlemleri ise temassız özellikli olsun veya olmasın bireysel özellikli tüm İş Bankası kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar ile Maximum Mobil uygulaması üzerinden şifre tuşlamaya gerek olmaksızın temassız olarak yapılabilmektedir.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 28 Nisan 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 28 Mayıs 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  En en iyi kampanya Garanti de temassıza yüzde 10 ve 125*2 20 Tl veriyor. 125=12.5 temasız diğer gün 125=12.5+20=40 Tl 250 harcamaya

 2. aykut dedi ki:

  ben temassız harcama yaptım paracart ile. market kampanyasına geçerli oldu fakat temeassız yüzde 10 puan verilmedi. sayaçta görünmedi sanırım combo olmuyor.

 3. İzzet dedi ki:

  Garanti kartlarında %5-7arası mobil ödeme var. Buradan da puan gelir. Bende Amex var %7 artı %1 veriyor. Birde oradan 2 TL.
  125*2 harcama sonucu:25+20+20=65 TL.

BİR YORUM YAZ