Maximum kart temassız kampanyası 4×15’e 15 TL hediye

  • 18 Kasım 2016
Maximum kart temassız kampanyası 4×15’e 15 TL hediye

Temassız özelliğe sahip maximum kredi kartı sahipleri 10 Aralık 2016 tarihine kadar yapacakları 4 adet 15 TL ve üzeri alışverişte 15 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya İş bankası maximum kartlara özeldir. Kampanyada üye iş yeri, sektör ve farklı gün şartı yoktur.

Kampanyaya ücretsiz olarak duyuru sayfasında bulunan KATIL butonu ile katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

1- Kampanyamızdan yararlanılabilmesi için temassız özellikli İş Bankası Maximum Kart ile 10 Kasım – 10 Aralık 2016 tarihleri arasında 15 TL ve üzeri 4 adet temassız alışveriş yapılması gerekmektedir.
2- Kampanyamız SMS katılımlı olup, kampanyamıza katılmak için müşterilerimizin “MAXIPUAN” yazıp boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
3- Kampanyamıza, kampanya sayfasının sağ üst kısımda yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
4- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
5- SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası alışverişin gerçekleştirildiği kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
6- Kazanılan ilave MaxiPuanlar kampanyamız bitiminden itibaren 10 işgünü içerisinde kampanyamız kapsamında son kullanılan kredi kartına yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanım tarihi 5 Ocak 2017 olup kullanılmayan MaxiPuanlar 6 Ocak 2017 tarihinde geri alınacaktır.
7- Kampanyamız kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla bir defa yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 15 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
8- MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
9- Vadematik Kart ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir. Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahil değildir.
10- Kampanyamızdan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilecektir.
11- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmak için kullanılamaz. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
12- Temassız özellikli Maximum Kart’ın temassız işlem üst limiti her bir ödeme için 50 TL, toplam temassız işlem üst limiti ise 100 TL’dir.
13- Gerçekleştirilen temassız işlemlerin toplamı 100 TL’ye ulaştığında kart ile temassız ödeme yapmaya devam edebilmek için şifre kullanarak herhangi bir alışveriş yapılması ya da Bankamatiklerde şifreli bir işlem gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Temassız kart ile şifreli bir işlem gerçekleştirilmesinin ardından, temassız ödeme yapabilecek 100 TL’lik işlem limiti yeniden kullanılabilir hale gelmekte ve temassız işlemlere devam edilebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.