Maximum kart temassız kampanyası 7-24 Temmuz 2018

  • 07 Temmuz 2018
Maximum kart temassız kampanyası 7-24 Temmuz 2018

Maximum kredi kartı sahiplerine özel yeni temassız ödeme kampanyası kapsamında farklı günlerde yapacağınız her 50 TL ve üzeri alışverişte 5 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanya 7-24 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılmayı unutmayın.
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli temassız asıl ve ek kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Privia Kredi Kartı)
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya yalnızca İş Bankası Maximum özellikli temassız kredi kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri dahil olup, Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemleri dahil değildir. Tek seferde ve farklı günlerde yapılmayan 50 TL ve üzeri temassız ödeme işlemleri kampanya kapsamında dikkate alınmayacaktır.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız  31 Temmuz 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 10 Ağustos 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.