Maximum kart temassız mobil ödeme kampanyası 1-31 Aralık 2018

 • 01 Aralık 2018
Maximum kart temassız mobil ödeme kampanyası 1-31 Aralık 2018

Maximum kredi kartı sahipleri maximum mobil üzerinden yapacakları temassız ödemelerde 50 TL maxi puan kazanacak. Tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 50 TL ve üzeri 5. mobil ödemenizde 25 TL, 10. ödemede 50 TL değerinde maxi puan kazanacak.

Kampanya 1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Mobil ödeme yalnızca NFC uyumlu Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilmektedir. Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda, Maximum Mobil üzerinden mobil ödeme işlemlerinin aktifleştirilebilmesi için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının takip edilmesi gerekmektedir.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. İş Bankası Maximum özellikli temassız kredi kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil olmayıp, yalnızca Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemleri dahildir. Kampanya kapsamında MaxiPuan kazanabilmek için mobil ödeme işlemlerinin tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında yalnızca tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilen 5. veya 10. mobil ödeme işleminde MaxiPuan kazanılabilecek olup, kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 50 TL’dir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 8 Ocak 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 18 Ocak 2019 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. AY dedi ki:

  nesrin hanım eklerseniz Yeni Yılda 100 TL MaxiPuan!

 2. PUANCI GENC dedi ki:

  Yeni Yılda 100 TL MaxiPuan!

 3. Yavuz dedi ki:

  Maximum Yeni Yıl Kampanyası 100 TL MAXIMUM
  125 X 5 ALIŞVERİŞ GİYİM KIRTASİYE E TİCARET SEÇİLİ

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  PUANCI GENC teşekkürler eklendi.

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY teşekkürler, başlıkta hata yapılmış 100 değil 50 maxi puan veriyor.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.