Maximum kart temassız ödeme ile 25 TL hediye kampanyası 7-24 Aralık 2017

 • 07 Aralık 2017
Maximum kart temassız ödeme ile 25 TL hediye kampanyası 7-24 Aralık 2017

Maximum kredi kartı sahiplerine özel temassız ödeme kampanyası kapsamında 25 TL ve üzeri 5. harcamada 25 TL değerinde maxi puan hediye edilecek. Kampanya 7-24 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Ödemelerinizi temassız kredi kartınız ve cep telefonunuz üzerinden yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar:

• İş Bankası Maximum özellikli temassız asıl ve ek kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Privia Kredi Kartı),
• Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil temassız ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 28 Aralık 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 6 Ocak 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Kış saati uygulaması nedeniyle K.K.T.C. Şubelerimizin kredi kartı müşterileri için puan kullanım süresi 06.01.2018 saat 23:00’te sona erecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. NEW HORİZONS dedi ki:

  İş bankası yeni yıl kampanyası başlattı toplam 11 adet 100tl market giyim kozmetik harcamaya 100tl puan;
  ayrıca bu temassız ile kombo yapılırsa 125tl ye gelir Nesrin hanım bilginiz olsun link de aşağıda;yalnız dikkatli olun katılımı maximum mobilden yapın öbü rtürlü 50tl falan diyor tam okuyamadım

  https://kampanyabul.org/kredi-karti-kampanyalari-firsatlari/maximum-kredi-karti/maximum-kart-yilbasi-kampanyasi-100-tl-hediye-8-31-aralik-2017.html

 2. puancı genc dedi ki:

  25TL ve Üzeri Temassız Ödemenize Toplamda 25TL MaxiPuan!

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  puancı genc teşekkür ederim, ekledim.

BİR YORUM YAZ