Maximum kart temassız ödeme kampanyası 25 Kasım-6 Aralık 2017

 • 25 Kasım 2017
Maximum kart temassız ödeme kampanyası 25 Kasım-6 Aralık 2017

Maximum kredi kartı sahipleri yeni temassız ödeme kampanyası kapsamında yapacakları her 25 TL ve üzeri harcamada 5 TL olmak üzere toplamda 25 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 25 Kasım-6 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil temassız ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 13 Aralık 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 22 Aralık 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Kış saati uygulaması nedeniyle K.K.T.C. Şubelerimizin kredi kartı müşterileri için puan kullanım süresi 22.12.2017 saat 23:00’te sona erecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. osman dedi ki:

  saçma bir kampanya. benim telefonda nfc yok. ama temassız kartım var. ne olacak ha karttan olmuş ha telefondan. telefon şirketleriyle mi anlaşma yaptınız yoksa. işbankasını kınıyorum.

 2. AY dedi ki:

  Vallaha haklısınız Osman Bey hani atalarımız demiş ya kötü komşu ev sahibi yaparmış diye.. bende mecburen 2017 Ağustosta aldım fakat o andan bugüne yapıkredi ve işbankın mobil temassız ödeme sayesinde en az 200 tl fayda sağladım… nfc özellikli telefonlarda şu an çok da pahalı değil bence alım gücünüz varsa deneyin derim..saygılarla…

 3. NEW HORİZONS dedi ki:

  daha öncesinde hem kartla hemde telefon ile kabul ediyorlardı fakat bu kampanyada gelen mailde ve internet sitesinde sadece cep telefonundan geçerli demişler yalnız şöyle bir açık var kampanyada mobil telefondaki kampanya resminde hem kart hemde cep telefonu var ve geçen sefer ben temassız kart kullandığımda bana puan yüklemediler itiraz ettim öncesinde kabul etmediler sonra resimden vede kendi açıklamalarındaki açıkları söyleyince mecburen yükleme yaptılar bilginiz olsun..

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  puancı genc teşekkürler.

BİR YORUM YAZ