Maximum kart temassız ödeme kampanyası 28 TL hediye

 • 07 Nisan 2017
Maximum kart temassız ödeme kampanyası 28 TL hediye

İş bankası maximum mobil uygulama üzerinden temassız ödeme yapabilirsiniz. Temassız ödeme imkanı sunan Şok market, kipa, opet gibi iş yerlerinden cep telefonunuzu kullanarak ödeme yaparken kazandıran maximum kart temassız ödeme kampanyası kapsamında 28 TL kazanabilirsiniz.

24 Nisan 2017 tarihine kadar tek seferde yapılacak her 25 TL ve üzeri alışverişte 7 TL olmak üzere 28 TL kazanabilirsiniz.

KOMBO!

Şok market 4×40 TL alışverişte 25 TL maxi puan ve maximum kart market kampanyası 3×100 TL alışverişte 25 TL hediye kampanyaları ile birleştirerek kombo yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

1- Kampanyaya katılmak için cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki ‘‘KATIL’’ butonuna tıklayarak katılım talebinizi iletebilirsiniz.
2- Kampanyamızdan yararlanılabilmesi için İş Bankası Maximum Kart ile 7 – 24 Nisan 2017 tarihleri arasında tek seferde 25 TL ve üzeri mobil temassız ödeme yapılması gerekmektedir.
3- Kampanyamıza yalnızca Maximum Mobil uygulamamız üzerinden yapılan temassız ödemeler dahildir.
4- Mobil temassız ödeme yalnızca NFC uyumlu Android 4.4.2 üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilmektedir.
5- Android 4.4.2 üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda, Maximum Mobil üzerinden temassız ödeme işlemlerinin aktifleştirilebilmesi için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının takip edilmesi gerekmektedir.
6- Maximum Mobil uygulaması üzerinden İş Bankası kartınızın Mobil Temassız özelliğini aktifleştirerek, Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemli NFC özelliğine sahip cep telefonlarınız ile temassız okuyucu özelliğine sahip tüm POS cihazlarınızda temassız alışveriş yapabilirsiniz.
7- Kampanyamız katılımlı olup, müşterilerimiz yalnızca Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyaya katılabilecek ve MaxiPuan kazanabilecektir.
8- Kampanya kapsamındaki ödemeler hesaplanırken sadece Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli kredi kartı, Privia Kredi Kartı, Büyük Kulüp Platinum Kart, ek kartlar ve Bankamatik Kartı ile 7-24 Nisan tarihlerinde (söz konusu tarihler dahil) tek seferde gerçekleştirilecek 25 TL ve üzeri mobil temassız ödemeler dikkate alınacaktır.
9- Kazanılan ilave MaxiPuanlar kampanyamız bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kampanyamız kapsamında son kullanılan kredi kartına yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanım tarihi 14 Mayıs 2017 olup kullanılmayan MaxiPuanlar 15 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
10- Kampanyamız kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla bir defa yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 28 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
11- MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
12- Vadematik Kart, Şirket Kredi Kartı ve Aidatsız Kartlar ile yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir. Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahil değildir.
13- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmak için kullanılamaz. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. Onur dedi ki:

  Temassız ödemeyi nasıl yapıyoruz. Telefon iPhone 5s. Maximum mobil de indirdim. Başka ne yapmak gerekir detaylı olarak açıklayabilecek arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim.

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Onur apple telefonların hiçbirinde NFC yok, temassız ödeme yapamazsınız.

 3. Onur dedi ki:

  Teşekkür ederim Nesrin hanım

 4. Anonim dedi ki:

  Bankamatik kartı geçerli diyor ona nasıl puan yüklenecekki

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY haber için teşekkür ederim, iyiki varsın.

 6. AY dedi ki:

  bir şey deği nesrin hnml… siz de iyi ki varsınız saygılarla….

 7. NEW HORİZONS dedi ki:

  İŞ BANKASI BANKAMATİK KARTINI, MOBİL MAXİMUMDAN MOBİL ÖDEMELERE TANITIRSAN, TELEFONUNDAKİ NFC UYGULAMASI BANKAMATİK KARTINDAN PARAYI ÇEKECEKTİR ANONİM İN SORUSUNA CEVAP OLARAK YAZDIM…

 8. ibrahim dedi ki:

  12 nisan 20 mayis arasi metroda worlde 500e 50 puan.

 9. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Agacan ekledim teşekkürler.

 10. Fikri TALİ dedi ki:

  Nesrin hanım ŞOKun kampanyasına bende katılmak istiyorum. Bu ne demek temassız ödeme yapılacak. Telefonum ASU Zenfon 5 ona ne indireceğim. Mobil uygulama nasıl olacak bi yardımcı olursanız sevinirim

 11. erkut bağrıyanık dedi ki:

  her şok kampanyaya sayılmıyor haberiniz olsun bizzat başıma geldiği için yazıyorum,önce 40tl lik temassız yapın eğer hem temassız hem 40tl şok kampanyasına işlem sayılırsa sonrakileri 100 tl olarak yaparsınız.

 12. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Erkut kampanyada şok veya başka market olması önemli değil önemli olan temassız ödeme yapmanız. Şok markete gittiğinizde temassız ödeme yaparsanız her türlü kabul edilir.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.