Maximum kart temassız ödeme kampanyası 50 TL hediye 7-24 Ekim 2018

  • 08 Ekim 2018
Maximum kart temassız ödeme kampanyası 50 TL hediye 7-24 Ekim 2018

Maximum kredi kartı sahipleri bu ay yapacakları 50 TL ve üzeri 5 adet temassız ödemede 25 TL, 10 adet ödemede 50 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 7-24 Ekim 2018 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde kredi kartı ile yapılacak temassız ödemelerde geçerlidir.

Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli temassız asıl ve ek kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Privia Kredi Kartı)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 31 Ekim 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 10 Kasım 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.