Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart temassız ödeme kampanyası 7-24 Eylül 2019

  • 07 Eylül 2019
Maximum kart temassız ödeme kampanyası 7-24 Eylül 2019

Temassız özellikli kredi kartları ile ödeme yapmak çok kullanışlı. Birçok bankada bu ödeme 100 TL ile sınırlı. Kartınızı pos cihazına tutup anında ödeme yaparak şifresiz ve kartla uğraşmadan işinizi bitirebiliyorsunuz. Kartınızın temassız özelliği varsa kart üzerinde 3 adet hilal benzeri simge görebilirsiniz.

Maximum kart ile farklı günlerde yapacağınız 50 TL ve üzeri 5 adet temassız ödemede 25 TL, 10 adet temassız ödemede 50 TL değerinde maxi puan kazanabilirsiniz.

Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden 7-24 Eylül 2019 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli temassız asıl ve ek kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Privia Kredi Kartı)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartı, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya yalnızca İş Bankası Maximum özellikli temassız kredi kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri dahil olup, Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Kampanya kapsamında MaxiPuan kazanabilmek için temassız ödeme işlemlerinin tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında yalnızca tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilen 5. veya 10. temassız ödeme işleminde MaxiPuan kazanılabilecek olup, kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 50 TL’dir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 1 Ekim 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 11 Ekim 2019 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Yükleme anında Maximum Kart’ınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nesrin Özkaya dedi ki:

    AY teşekkürler.

BİR YORUM YAZ