Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart temassız ödemede 26-31 Mayıs 2021

  • 27 Mayıs 2021
Maximum kart temassız ödemede 26-31 Mayıs 2021

Maximum kredi kartı ayın son kampanyasında temassız kartınızla yapacağınız 150 TL ve üzeri 2. ve sonraki her temassız ödemede 10 TL olmak üzere toplamda 40 TL maxi puan kazanacaksınız. Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 26-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli temassız bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, İş Bankası kartları ile yapılan mobil temassız ödeme işlemleri, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, kampanya tarihleri arasında temassız özellikli İş Bankası kartları ile gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri 2. ve sonraki her temassız ödeme işleminde 10 TL, toplamda ise azami 40 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Maximum Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen mobil ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında gerçekleştirilen işlemlerin tek seferde ve farklı işyerlerinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 8 Haziran 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 18 Haziran 2021 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ