Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart temassız ödemede 60 TL hediye 26-30 Eylül 2020

  • 26 Eylül 2020
Maximum kart temassız ödemede 60 TL hediye 26-30 Eylül 2020

Maximum kart bunu hep yapıyor ve ay sonrası kısıtlı günlerde temassız kampanyası duyuruyor. Temassız kartınızla farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 2. ödeme sonrası her ödemede 10 TL olmak üzere toplamda 60 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 26-30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, temassız özellikli İş Bankası kartları ile yapılan temassız ödeme işlemleri, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, kampanya tarihleri arasında temassız özellikli İş Bankası kartları ile gerçekleştirilecek 125 TL ve üzeri 2. ve sonraki her temassız ödeme işleminde 10 TL, toplamda ise azami 60 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Maximum Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen mobil ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında gerçekleştirilen işlemlerin tek seferde ve farklı işyerlerinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 6 Ekim 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 16 Ekim 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Yavuz yilmaz dedi ki:

    Akbank kred kartlari kadar guzelini gormedim.axess mukemmel

  2. Yavuz yilmaz dedi ki:

    Axess puan kazandirmada en onde

  3. aykut dedi ki:

    bencede axes güzel kampanyalar yapıyor. birde axesin üye işyeri şartı olmaması dahada güzel. sadece bu ay bana 500 tl ya yakın chip puan verdi.

BİR YORUM YAZ