Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart temassız ödemede yeni kampanya 27 Temmuz-3 Ağustos 2020

  • 28 Temmuz 2020
Maximum kart temassız ödemede yeni kampanya 27 Temmuz-3 Ağustos 2020

Temassız Maximum kredi kartına özel kampanya kapsamında kartınızla farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 2. ve sonraki her ödemede 10 TL olmak üzere 60 TL maxi puan hediye edilecek. Kampanya 27 Temmuz-3 Ağustos 2020 tarihleri arasında maximum mobil uygulaması üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Temassız kampanyası yalnızca kartla yapılan ödemeler için geçerlidir. Telefonla yapılan mobil ödeme kampanyası farklıdır.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, temassız özellikli İş Bankası kartları ile yapılan temassız ödeme işlemleri, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, kampanya tarihleri arasında temassız özellikli İş Bankası kartları ile gerçekleştirilecek 125 TL ve üzeri 2. ve sonraki her temassız ödeme işleminde 10 TL, toplamda ise azami 60 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Maximum Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen mobil ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında gerçekleştirilen işlemlerin tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 11 Ağustos 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 21 Ağustos 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Muro dedi ki:

    2 farklı günde 2 defa yaptım lakin mobil Maximumdaki sayaçta işlemler olmamış gibi gözüküyor

  2. Faruk dedi ki:

    Gecen ayin puanlari eksik verildi

BİR YORUM YAZ