Maximum kart temassız ödemelerde 25 TL hediye 7-24 Temmuz 2017

 • 08 Temmuz 2017
Maximum kart temassız ödemelerde 25 TL hediye 7-24 Temmuz 2017

Maximum kredi kartı Temmuz ayına özel temassız ödeme kampanyasında 25 TL ve üzeri 3 adet ödemede 15 TL, 5 adet ödemede 25 TL değerinde maxi puan hediye ediyor. Kampanya 7-24 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
• SMS göndererek kampanyaya katılmak için MAXIPUAN yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından 4402’ye SMS gönderilmelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
• Hemen bu sayfadan katılmak için “Kampanyaya Katılın” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar:

• İş Bankası Maximum özellikli temassız asıl ve ek kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Privia Kredi Kartı),
• Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil temassız ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 24 Temmuz tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 11 Ağustos 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Necati ateş dedi ki:

  İlk üç işlem temassız 100 tl olarak özdilek te yapılırsa kalan iki 25 tl lik işlem başka yerde temassız yapılırsa toplam 350 tl harcamaya 90 tl maxi puan kazanılır.

 2. Onur Buca dedi ki:

  Necati bey temassız işlemler 50 tl üzeri yapılamıyor diye biliyorum ben.

 3. AY dedi ki:

  Onur Bey temassız alışverişlerde 50tl üstü yaparsanız şifreli ancak temassız alışveriş yapıyorsunuz diye biliyorum. ..

 4. Elektrikci dedi ki:

  Evet 50 TL üstü temassız alışverişler şifre girilerek yapılır.

 5. Necati ateş dedi ki:

  50 tl sınırı fiziki kart ile yapılmak temassız ödemelerde olan bir sınır mobil temassız ödemede şifre girmek suretiyle ödeme yapmak ve kampanya şartını karşılamak mümkün .sürekli yapıyorum çünkü

 6. Onur Buca dedi ki:

  Necati bey anladığım kadarıyla benim temassız ödeme ile sizin ki farklı olabilir. temassız alışverişinizi biraz daha detaylı açıklayabilir misiniz. Telefonla bi alakası var mı ödeme yaparken. Bende ı phone 5s var. Neler yapmam gerekli. En azından bilmeyen arkadaşlara da faydamız olur.

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Onur Buca temassız ödeme 2 şekilde yapılır. Temassız özellikli kredi kartları ve world kartta olduğu gibi cep telefonu ile mobil ödeme. iphone telefonların hiçbirinde NFC olmadığı için mobil ödeme yapılamaz. Maximum kartların hepsinde temassız özellik mevcut.

 8. Elektrikci dedi ki:

  Maximum Kart temassız ödeme kampanyasında Mobil odeme şartı yok. Temassız özellikli kart ile harcamak yeterli. Ancak kredi kartiniz yok bankamatik kartiniz varsa bankamatik kartlarında temassız özellik olmadığı için mobil ödeme yapmak gerekir.

 9. Necati ateş dedi ki:

  Arkadaşlar sadece bu kampanyayı ele alacak isek ister mobil temassız ister kart temassız yapın toplam da 25 er den 125 harcamaya 25 kazanırsınız ama ben kombo nasıl olur noktasında bi alternatif sundum. Evet iphone ile mobil temassız şu an için mümkün olmadığından android ve nfc ile kombo yapılabilir

BİR YORUM YAZ