Maximum kart temassız ödemelerde 50 TL hediye 7-24 Ağustos 2018

  • 07 Ağustos 2018
Maximum kart temassız ödemelerde 50 TL hediye 7-24 Ağustos 2018

Maximum kredi kartı sahipleri 50 TL ve üzeri her temassız ödemelerinde 5 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 7-24 Ağustos 2018 tarihleri arasında farklı günlerde yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır.

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli temassız asıl ve ek kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Privia Kredi Kartı)
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya yalnızca İş Bankası Maximum özellikli temassız kredi kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri dahil olup, Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemleri dahil değildir. Tek seferde ve farklı günlerde yapılmayan 50 TL ve üzeri temassız ödeme işlemleri kampanya kapsamında dikkate alınmayacaktır.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız  29 Ağustos 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 8 Eylül 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.