Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart Total akaryakıt kampanyası 1 Ekim – 15 Kasım 2021

  • 01 Ekim 2021
Maximum kart Total akaryakıt kampanyası 1 Ekim – 15 Kasım 2021

Maximum kredi kartı yeni akaryakıt kampanyası kapsamında Total istasyonlarından farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. alışverişlerinizde 40 TL değerinde maxi puan hediye edecek. Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 1 Ekim – 15 Kasım 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyayı mobil ödemeyle birleştirip her ödemede ekstra 10 TL alabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart, MaxiPara Kartlar)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Total istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 19 Kasım 2021 tarihinde kampanya kapsamında kullandığınız son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 29 Kasım 2021 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Kampanyayı mobil ödemeyle birleştirip her ödemede ekstra 10 TL alabilirsiniz.

    bu mobil ödeme olayı nedir ? ben böyle bir kampanya bulamadım ?

  2. Mustafa dedi ki:

    mobil ödeme cep telefonu ile ödeme oluyor, NFC ile. Yanlız mobil ödeme ile 10 TL 150 TL lik alışverişlerde oluyor, dikkat edin. 4×150 ye 30 tl puan daha geliyor. İlk ödemeye puan vermiyor. 600 tl ye 70 tl puan yani.

BİR YORUM YAZ