Maximum kart Trendyol kampanyası 20 TL indirim 2-30 Nisan 2018

  • 02 Nisan 2018
Maximum kart Trendyol kampanyası 20 TL indirim 2-30 Nisan 2018

Maximum kredi kartınızla online alışveriş sitesi Trendyol üzerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 2-30 Nisan 2018 tarihleri arasında maximum kart ve bankamatik kartı ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı  ile yapılan işlemler, MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: 20 TL indirim, alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç 250 TL ve üzerinde olması halinde geçerlidir.
Kampanyamızdan 1 müşteri en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 20 TL indirim kazanabilir. Kampanyamız diğer çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya ilk 12.000 kişi ile sınırlıdır. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Trendyol.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    indirim düşmüyor

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.