Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart Trendyol kampanyası 250’ye 30 TL indirim 5-15 Aralık 2019

 • 06 Aralık 2019
Maximum kart Trendyol kampanyası 250’ye 30 TL indirim 5-15 Aralık 2019

Son dönemlerin parlayan yıldızı Trendyol maximum kredi kartı kampanyası kapsamında yapacağınız 250 TL ve üzeri harcamalarda 30 TL indirim kazanacak. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden 5-15 Aralık 2019 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri

Ödül kullanımı: Kampanyadan faydalanmak için Maximum kart sahiplerinin indirim kodunu, Trendyol mobil uygulaması ve Trendyol.com’da satın alma aşamasında “İndirim Kodu” alanına girmeleri yeterlidir. 30 TL indirim, alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç 250 TL ve üzerinde olması halinde geçerlidir. Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur. Kampanyadan 1 müşteri en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 30 TL indirim kazanabilir. Kampanya diğer çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında dağıtılan indirim kodları devredilemez, nakde dönüştürülemez. Kampanya altın ve telefon butiklerinde ve “…. butiğinde kampanyalar geçersizdir.” notunun yer aldığı butiklerde geçerli değildir. Kampanya kapsamında dağıtılan indirim kodları yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları veya Bankamatik kartları ile yapılan ödemelerde geçerlidir. İptal/iade sonrasında indirim tutarı iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilemez .Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Trendyol kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. aykut dedi ki:

  trendyol gerçekten uygun fiyatta ürün satıyor.

 2. Fatih dedi ki:

  Harika

 3. Anonim dedi ki:

  Gr altın alsak yüklenirmi
  İş bankası para kart ile

 4. AY dedi ki:

  sn Anonim Altın butiklerinde indirim geçersizdir.. kodu kabul etmiyor…

BİR YORUM YAZ