Maximum kart üstü kalsın kampanyası

  • 17 Aralık 2015
Maximum kart üstü kalsın kampanyası

Maximum kredi kartınızla üstü kalsın talimatı vererek 10 TL kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 31 Aralık 2015 tarihine kadar dönem borcunuzu önceden belirleyeceğiniz 50 TL veya 100 TL seçeneklerinden birine yuvarlanmasını ve yuvarlanmadan oluşan farkın yatırım hesabına aktarılmasını isteyebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
1. Kampanya 15-31 Aralık 2015 tarihleri arasında yürütülecektir.
2. Kampanya tarihleri arasında Üstü Kalsın talimatı veren müşterilerimize 1 defaya mahsus 10 TL MaxiPuan hediye edilecektir. Bir müşterimiz kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
3. Kampanya kapsamında hediye edilecek olan MaxiPuanlar kampanyamızın sona ermesinin ardından 2016 yılı Ocak  ayı içerisinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi bulunmamaktadır.
4. MaxiPuan yüklemesi yapılabilmesi için, kampanya döneminde verilen Üstü Kalsın talimatının açık ve müşterinin açık ve kullanılabilir kredi kartının olması gerekmektedir.
5. Kampanya kapsamında verilen Üstü Kalsın talimatının 31 Aralık 2016 tarihinden önce iptal ettirilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuanlar 2017 yılı içerisinde geri alınacaktır.
6. Üstü Kalsın ® ile kredi kartı dönem borcunuzun önceden seçtiğiniz 50 TL veya 100 TL seçeneklerinden birine yuvarlanmasını, yuvarlamadan oluşan farkın yatırım hesabınıza aktarılmasını ve bu tutarın İş Portföy Maximum Kart  Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonunda değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.
7. İş Portföy Maximum Kart  Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonunun toplam değerinin en az %80’i, devamlı olarak yerli ve/veya yabancı kamu ve/veya özel sektör borçlanma araçlarına yatırılacak ve portföyünün aylık ağırlıklı ortalama vadesi 25 ila 90 gün olacaktır. Fon, likit kalmayı tercih eden yatırımcılara kısa vadeli faiz getirisi sağlamayı hedeflemektedir. Fon yönetim stratejisi kapsamında likiditesi yüksek, kısa vadeli kamu ve/veya özel sektör borçlanma araçları tercih edilmektedir.
8. Fonun getirisi, yatırım stratejisi ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişebilir. Fondan yıllık olarak  % 2,01 oranında yönetim ücreti tahsil edilmektedir. Fon yönetim ücretini de içeren, yıllık azami fon toplam gider oranı ise % 2,19’dur.
9. Kampanya ile sağlanacak promosyona ilişkin detaylı bilgilere izahnameden ulaşılabili

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.