Maximum kart yemek sepeti 30 TL siparişe 20 TL indirim

  • 22 Mart 2017
Maximum kart yemek sepeti 30 TL siparişe 20 TL indirim

Maximum kredi kartından harika bir kampanya haberimiz var. Yemek sepeti mobil uygulaması üzerinden vereceğiniz 30 TL ve üzeri ilk siparişinizde anında 20 TL indirim kazanma fırsatı maximum kart sahiplerini bekliyor. Kampanya 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

​Kampanya Ayrıntıları

1. Kampanya 21-31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
2. Kampanyaya Cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.
3. Kampanya katılımının ardından  müşterilerimizin  Bankamızda kayıtlı cep telefonlarına sms ile indirim kuponu kodu iletilecektir.
4. Kampanya kapsamında alınan indirim kupon kodu  www.yemeksepeti.com‘dan ve Yemeksepeti mobil uygulamaları üzerinden yapılan 30 TL ve üzeri online kredi kartı alışverişlerinizde geçerlidir.
5. Kampanya kapsamında müşterilerimizin ,  Yemeksepeti’nde İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları veya İş Bankası Bankamatik kartlarıyla yapacakları online ödemelerinde  anında 20 TL indirim uygulanacaktır.
6. İndirim kuponu kodu yemeksepeti.com’da satın alma aşamasında “Kuponum Var” alanına girilerek, Yemeksepeti mobil uygulamaları üzerinde ise Kupon/Fırsat alanına girilerek kullanılabilir.
7. Kampanya kart bazında değil müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyadan bir defa yararlanabilir ve azami 20 TL indirim kazanabilir.
8. Kampanya başlangıç tarihinden itibaren ilk 20.000  kişi ile sınırlıdır.
9. İndirim kuponu kodu  kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir.
10.İndirim kuponu kodu Joker indirimi ile birlikte kullanılamaz; ancak Yemeksepeti’ndeki diğer indirimlerle birleştirilebilir.
11.Vadematik kart, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
12.İş Bankası ve Yemeksepeti firması kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Srkan dedi ki:

    Çok güzel bir site

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.