Maximum kart yemek sepeti kampanyası 30 TL hediye

  • 16 Eylül 2017
Maximum kart yemek sepeti kampanyası 30 TL hediye

Maximum kredi kartı sahipleri Yemek sepeti siparişleri kadar maxi puan kazanacak. Kampanya kapsamında maximum mobil uygulaması üzerinden 30 TL kazanabilirsiniz. Kampanya 16-30 Eylül tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard , İş’te Üniversiteli).  Kampanya kapsamında puan kazanabilmeniz, harcamalarınızı kampanyaya dahil kartınız/kartlarınızla Maximum Mobil Yemeksepeti uygulaması üzerinden yapmanız halinde mümkündür.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, iptal -iade edilen işlemler kampanyaya dâhil değildir. İptal edilen işlemlerde Maxipuan kazanımları da iptal edilecek olup , yeniden sipariş verildiğinde kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilecektir.

Ödül Kullanımı : MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonra 6 Ekim 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 25 Ekim 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir. Kazanılan MaxiPuan’lar sadece www.yemeksepeti.com internet sitesi, mobil sitesi ve Yemeksepeti uygulamasında kullanılabilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. cakır27 dedi ki:

    vay be bedava yemek buna derler…

  2. 11-989 dedi ki:

    bu kampanya da bir yanlışlık var mobil uygulamada ilk sipariş miktarınız kadar diyor ve en fazla 30 TL puan kazanabilirsiniz yazıyor

  3. Anonim dedi ki:

    bu kadar boktan kampanya olamaz Maximum Mobil Yemeksepeti uygulaması üzerinden sedece 3yere sipariş verebiliyorsunuz

BİR YORUM YAZ