Maximum kart yemeksepeti kampanyası %20 hediye 1 Mart-31 Aralık 2018

  • 19 Mart 2018
Maximum kart yemeksepeti kampanyası %20 hediye 1 Mart-31 Aralık 2018

Maximum kredi kartı sahiplerine özel Yemeksepeti kampanyası kapsamında siparişinizin %20’si kadar maxi puan kazanabilirsiniz. Maximum mobil uygulaması üzerinden yemeksepeti siparişinizi vererek %20 puanı bir sonraki ay kartınıza yükletebilirsiniz.

Yemeksepeti kampanyası 1 Mart-31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 

Ödül Kullanımı: Kampanya 1 Mart-31 Aralık 2018 tarihleri arasında yürütülecektir. Kampanya kapsamında ay boyunca verilen siparişlerin %20’si kadar MaxiPuan takip eden ayın başında tek seferde kartlara yüklenecektir.

MaxiPuan’ların son kullanma tarihi, yükleme tarihinden itibaren 20 gün sonradır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir ay boyunca en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximum Mobil uygulaması Yemeksepeti sekmesi haricinde yapılan işlemler; Yemeksepeti.com ve Yemeksepeti uygulaması üstünden verilecek siparişler kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Oktay dedi ki:

    Maximum mobil de Yemeksepeti çalışmıyor. Kaç zamandır sipariş vermek istememe rağmen ve sistemde kayıtlı bir adresim olmasına rağmen Yemeksepeti sisteminde kayıtlı bir adresiniz yoktur mesajı veriyor ve ben bu yüzden sipariş veremiyorum

  2. AY dedi ki:

    sn. oktay ben sipariş verebiliyorum ve anlık msj geliyor şu kadar maxipunınız 06.04.2018 tarihinde kartınıza yüklenecek diye… işbank müş. tems. görüşünüz derim…

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.