Maximum kart yenicarsim.com kampanyası %10 hediye puan

  • 21 Şubat 2013
Maximum kart yenicarsim.com kampanyası %10 hediye puan

Maximum kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi yenicarsim.com adresinde 2013 Mart ayı süresince %10 hediye puan kazanıyor. Kampanya kapsamında 250 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL’ye kadar hediye puan kazanabilirsiniz. Kampanyada altın alımlarına ilişkin bir engel yok yani altın kampanyaya dahil.

Kampanya Detayları

** Kampanya kapsamında Yenicarsim.com’dan 1-31 Mart 2013 tarihleri arasında tek seferde gerçekleştireceğiniz 250 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize azami 100 TL olacak şekilde %10 MaxiPuan hediye edilecektir.

** Bir müşterinin kampanya süresince kazanabileceği hediye MaxiPuan 100 TL ile sınırlıdır.

** Aynı gün gerçekleştirilecek 250 TL ve üzeri alışverişlerden saat olarak önce gerçekleştirilen kampanyaya dahil edilecektir.

** Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır.

** İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 7 işgünü içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.

** Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 14 Nisan 2013 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 15 Nisan 2013 tarihinde geri alınacaktır.

** Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

** Kampanyaya Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maximil’e dönüştürülemeyecek ve Avans Maximil kapatmakta kullanılamayacaktır.

** Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.

** Mercedes Kart’lar da kampanyaya dahildir.

** Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ