Maximum kart yılbaşı kampanyası 100 TL hediye 9-31 Aralık 2016

 • 09 Aralık 2016
Maximum kart yılbaşı kampanyası 100 TL hediye 9-31 Aralık 2016

Maximum kredi kartı yılbaşı kampanyası kapsamında bu ay 100 TL değerinde maxi puan hediye ediyor. Maximum kartınızla ÜYE iş yerlerinden ve aşağıdaki internet sitelerinden yapacağınız ilk 100 TL harcama sonrası her 100 TL harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL maxi puan kazanacaksınız.

Aynı gün farklı iş yerlerinden birden fazla alışveriş yapabilirsiniz. Tek çekim ve taksitli işlemler dahildir.

Kampanya Ayrıntıları

1.  Kampanyamız kapsamında 09-31 Aralık 2016 tarihleri arasında Maximum uygulamasına dahil market, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, züccaciye, kozmetik, kitap, oyuncak, optik sektörleri ile seçili elektronik market ve e-ticaret firmalarından tek seferde  yapılacak ilk 100 TL ve üzeri  alışverişten sonraki her 100 TL ve üstü peşin veya taksitli alışverişe 10 TL, toplam 100 TL MaxiPuan verilecektir.
2.  Kampanyamız Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri tutardaki peşin veya taksitli alışverişlerde geçerlidir.
3.  Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahil iken aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır.
4.  Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “YENIYIL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
5.  Kampanyamıza Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları da dahildir. Ziraat Maximum Kredi Kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “YENIYIL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
6.  Kampanya kaydı için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
7.  Kampanyamızda kazanılan ilave MaxiPuanlar, kampanya bitiminden itibaren 15 gün içerisinde kampanya kapsamında kullanılan son kredi kartına yüklenecektir.
8.  Ekstra MaxiPuanların son kullanım tarihi 24 Ocak 2017 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 25 Ocak 2017 tarihinde geri alınacaktır
9.  Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyadan bir kez yararlanabilecek ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
10. Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
11. Maximum Kart’a yüklenen puanlar Maximum Kart ile Maximiles’a yüklenen puanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
12. Bankamatik Kartlarıyla yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir ve Bankamatik Kartları için de SMS kaydı  gerekmektedir.
13. Bankamatik Kartıyla kazanılan MaxiPuanlar da geri alınacaktır.
14. Kampanyamızdan MaxiPuan kazanabilmek için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartlarıyla ya da kredi kartıyla yapılması gerekmektedir.
15. Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart’la yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
16. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya dahil elektronik market ve e-ticaret siteleri
Hepsiburada
Evmanya
sahibinden.com
n11
gittigidiyor
kronotrop.com.tr
Bimeks
Teknosa
Mediamarkt
Vatan Bilgisayar
Apple Store
Bilkom
mizu.com
Trendyol.com
1V1Y
Morhipo
Misspera
Zizigo
Markafoni
Lidyana.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. alii dedi ki:

  bekledi bekledi bombayı patlattı bravo

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ali bey pek bomba olmadı bu, 1100 TL alışverişe 100 TL düşük bir oran. En iyi yılbaşı kampanyaları Paraf ve cardfinans ile geldi. Özellikle cardfinans farklı gün ve iş yeri şartı koymayarak güzel bir fırsat sundu.

 3. ali dedi ki:

  gittigidiyor için bekliyoruz

 4. hikmet dedi ki:

  bunda buda beklenmıyordum asında ama bu ay cok harcama yapmak gerekır 2000 bın tl kazanmak ıcın

 5. Srsr dedi ki:

  Nesrin hn uzmanlık sorusu;
  Diyelim 5 ad migros var bulunduğumuz yerde 1 gün de 5 inden de harcama yapsak 5 a veriş de kabul olur mu

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Srsr, her iş yerinin farklı terminal kodu var. Birden fazla iş yeri olarak görecektir.

 7. Anonim dedi ki:

  Teşekkür ederim Nesrin hn bu işimize yarayacak inşallah

 8. Anonim dedi ki:

  Nesrin hanım, kuyum dahil olur mu kampanyaya. Teşekkür ederim.

 9. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Kuyum olmaz, geçerli sektörler yukarıda belirtilmiş.

 10. ÖZCAN dedi ki:

  AKARYAKIT GEÇİLSE OLUYOMU NESRİN HANIM

 11. ÖZCAN dedi ki:

  AKARYAKIT GEÇİLSE OLUYOMU NESRİN HANIM BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM

 12. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Özcan bey akaryakıt yok kampanyada.

 13. Ali dedi ki:

  Puanlar hala yuklenmedi

 14. Anonim dedi ki:

  bugun 15 ocak puanlar hala yok

 15. Anonim dedi ki:

  13 Ocak’ta yüklendi puan.

 16. Anonim dedi ki:

  bana da yüklenmedi puan.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.