Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart yılbaşı kampanyası 100 TL hediye

  • 16 Aralık 2019
Maximum kart yılbaşı kampanyası 100 TL hediye

Maximum kredi kartı sahiplerine özel yılbaşı kampanyası kapsamında giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve züccaciye sektörlerindeki üye iş yerleri ve seçili internet sitelerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk harcama sonrası her 150 TL harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız.

Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: Kampanya Maximum özellikli POS cihazlarından, ekte yer alan işyerlerinden, tek seferde gerçekleştirilen 150 TL ve üzeri tutardaki peşin veya taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ek kartlar ile yapılan alışverişler geçerlidir. 150 TL ve üzeri tutardaki ilk alışveriş için kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılmayacaktır. Kampanya başlangıç tarihinden önce yapılan taksitli alışverişlerin kampanya dönemi içinde kredi kartı hesap özetine yansıyan taksit tutarları kampanyaya dahil edilmeyecektir, kampanya döneminde yapılan taksitli alışverişler toplam tutar üzerinden dikkate alınacaktır. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahildir. Kampanya kapsamında yapılmış olan alışverişlerin takip edilebilmesi için Maximum Mobil’de müşteri oturumu açılması gerekmektedir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartlar, Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, Ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. E-ticaret sitelerinde yapılan alışverişlerde, Mücevher, Takı (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorileri), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet araç satışları) ve kategorilerinden gerçekleştirilecek işlemler ve kontör alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar kampanya bitiminden sonra 7 Ocak 2020 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 17 Ocak 2020 (bu tarih dâhil) olup, bu tarihe kadar kullanılmayan MaxiPuanlar 18 Ocak 2020 tarihinde geri alınacaktır. Maximum Kart’a yüklenen puanlar Maximum Kart ile Maximiles’a yüklenen puanlar Maximiles ile kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. Kartkolik dedi ki:

    Uya işyeri şartı var toplamada 1650 ye 100 ve kuyum yok olmadı maximum biraz axess ı örnek al

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Happiness teşekkürler.

BİR YORUM YAZ