Maximum kart yılbaşı kampanyası 7-31 Aralık 2018

 • 07 Aralık 2018
Maximum kart yılbaşı kampanyası 7-31 Aralık 2018

Maximum kredi kartı sahiplerine özel yılbaşı kampanyası kapsamında bu ay 7-31 Aralık 2018 tarihleri arasında market, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, optik, züccaciye, kozmetik, kitap, oyuncak sektörlerindeki ÜYE iş yerlerinden ve  seçili elektronik market ve e-ticaret sitelerinden tek seferde 125 TL ve üzeri 5. harcamanızda 50 TL değerinde maxi puan hediye edilecek.

Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyamızda kazanılan ilave MaxiPuanlar ,15 Ocak 2019 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kredi kartına yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanım tarihi 27 Ocak 2019 (bu tarih dahil) olup, bu tarihe kadar kullanılmayan MaxiPuanlar 28 Ocak 2019 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles ve MercedesCard ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 19 YORUM
 1. mehmet dedi ki:

  bankalar ıyıce pıntılesmış onceden 100 tl ıdı 125 tl ye cıkardılar bonus ve axess halen acıklamadı onlarda husran olmaz umarım..axess ve bonusta yenıyıl kampanyasında bı duyum varmı neslıhan hanım

 2. Anonim dedi ki:

  axses yine bölmüş yapacağı kampanya geleneksel son iki rakamı kadar cip para olabilir migros toptana wermiş 50 çip telefon kampanyası war daha fazlasını yapacağını sanmıyorum

 3. ÖZCAN BODUR dedi ki:

  DENIZ PARACARD DA KAMPANYA VAR

 4. Anonim dedi ki:

  Bankalar kampanyalarda alışveriş miktarının %10 u kadar puan vermediği ve sektör kısıtlaması yaptığı, koşullarda bir çok istisna belirttiği müddetçe kart kullanımı cazip değil.Kartınızın pos cihazında kopyalanıp dolandırılmanız olası.En garanti geleneksel yöntem nakit harcamak.Kafan rahat eder, puan yüklendi yüklenmedi, silindi, günü geçti derdi yok.En iyisi kartlara hiç bulaşmamak.Bankalar kaşıkla verir, öbür taraftan kepçeyle alır.Değişmez kuraldır bu.

 5. Yavuz dedi ki:

  Gece yarısında ilk çıktığında 100 TL MAXIMUM puan veriyordu şimdi 50 TL MAXIMUM puan veriyorlar…………..

 6. MAHMUT dedi ki:

  MAXSİMUMDAN PUAN ALMAK ÇOK ZOR ÜYE İŞYERİ ŞARTI AĞIR BU KALKMALI.. AKARYAKITTA EKLENMELİ BENCE.

 7. Selçuk dedi ki:

  Sarıkız gitti gidiyor deneyen var mı?

 8. PUANCI GENC dedi ki:

  50 tl az gelsede suankı durumu dusununce gayet ıyı ustelık maxımum marketler cok nerdeyde tum zıncır marketler maxımum pos var bim şok migros 101 daha ne olsun :)

 9. Yiğit Kınık dedi ki:

  Anonim sen öyle yap nakit harca millete akıl verme

 10. Fikri dedi ki:

  PUANCI GENÇ Sen Maximum marketler çok, nerdeyse tüm marketlerde maximum pos var bim, şok, miğros, 101 diyorsunda senin bu bahsettiğin marketler MAXİMUM ANLAŞMALI ÜYE İŞYERİ DEYİL Kİ. Oralardan alışveriş yaptığın zaman geçerli olmaz bilesin.

 11. AY dedi ki:

  sn Fikri neden öyle bir kanıda sınız? istisna varsa bilemem ancak Adana&Antalya&Ankara’da nereye gitsem üye idi Puancı Genç’in saydığı marketler ayrıca carreforlarda bal gibi de MAXİMUM ANLAŞMALI ÜYE YERİ… saygılarla..

 12. PUANCI GENC dedi ki:

  Fikri BEY neden gecerlı olmasın slipte iş bankası yazıyor…sektör market gecıyor daha neolcaktı ben hep o marketlerden kazanıyorum…bence bilip ; bilmeden milleti yanıltmayın :)

 13. AY dedi ki:

  nesrin hanım zirsat bankkart kombo 2000 tl ye 100 tl eklerseniz

 14. NEW HORİZONS dedi ki:

  kafa karıştırmak için değilde şöyle bir uygulama var benim karşılaştığım marketleri bilmemde BP DE karşılaştığım bir olay iş bankası posu olmasına rağmen 2 ayrı pos oluşumu var biri puan veren anlaşmalı, diğeride puan vermeyen iş bankası posu bir kaç kez o yüzden terse geldim BP de iş bankasının bankamatik kartlarına özel akaryakıt kampanyalarında iş bankası posu olmasına rağmen iş bankası anlaşmalı pos değil deyip puanı vermedi buda benim karşılaştığım istisnai bir durum bence böyle bir durumu aşmanın yada anlamanın durumu firma iş bankası puanı kullandırıyor ise o zaman OK TAMAM yani öbür türlü risk var olabilir ayrıca carfour migros gibi şirketlerde böyle bir durum yoktur ama öbür şirketleri bilmediğim için bir şey söyleyemem sadece bilginiz olsun diye yazdım yine herkes bildiğini yapsın …

 15. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Arkadaşlar puan kullanabildiğiniz posta anlaşma vardır. Puan kullanılıyor mu diye sormanız yeterli.

 16. Abdul dedi ki:

  Nesrin hanım.bankart Combonun yeni kampanyası var..tüm sektörlerde 2000 e ulaştığında 100 Combo lira veriyor ziraat

 17. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY teşekkürler eklendi.

 18. AY dedi ki:

  :) ne demek görevimiz… hadi bastır world/bonus/axess bekliyoruz… sene bitiyor….

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.