Maximum kartla müze ve ören yerlerinde ücretsiz giriş fırsatı

 • 18 Şubat 2013
Maximum kartla müze ve ören yerlerinde ücretsiz giriş fırsatı

Maximum kredi kartından harika bir kampanya fırsatı geldi. Kampanyada 30 gün boyunca Turizm bakanlığına bağlı müze ve ören yerlerine ücretsiz giriş fırsatı sizleri bekliyor.

İş Bankası kredi kartları ile her bir takvim yılı içinde 30 gün boyunca T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı ve Müzekart ile giriş yapılabilen 300’ü aşkın müze ve ören yeri ücretsiz olarak ziyaret edilebilecektir. 30 günlük süre; her takvim yılı için geçerli olup, İş Bankası kredi kartı ile uygulama kapsamındaki müze veya ören yerine ilk olarak ücretsiz giriş yapılan gün başlayacak ve bu günden başlamak üzere 30. günün sonunda sona erecektir. 30 günlük süre her takvim yılı yeniden başlayacak, bir başka ifade ile müşterilerimizin takip eden yıl da aynı şekilde Bankamız kredi kartları ile müze ve ören yerlerine diledikleri tarihte, ilk giriş yaptıkları tarihten itibaren yeniden başlayıp, 30 gün sonunda sona erecektir.

Örneğin; 20 Şubat 2013 tarihinde kredi kartı ilk kez bir müzeye ücretsiz giriş yapan müşterimizin ilgili kredi kartının Müzekart özelliği 20 Mart 2013 akşamına kadar geçerli olacaktır.

Mevcut Müzekart uygulaması paralelinde, 30 günlük süre zarfında aynı müze ve ören yeri en fazla iki kez ücretsiz ziyaret edilebilecektir

ziyaret tarihi itibariyle kullanıma açık, geçerli ve geri ödeme sorunu olmayan tüm İş Bankası kredi kartları, ek kartlar ve şirket kredi kartları dâhil olup, Bankamatik kartları, ön ödemeli kartlar ve Ziraat Bankası Maximum kredi kartları dâhil değildir.

Kredi kartlarımızın Müzekart özelliği kazanması ile birlikte, turnikeli geçiş sistemi bulunan müzelerdeki turnikelere üzerinde Bankamız kredi kartlarının okutulacağı ve üzerinde Bankamız logosunun yer aldığı özel birer kart okuyucu ilave edilmiş olup, müşterilerimiz kredi kartlarını bu okuyuculara yerleştirip okuttuktan sonra ücretsiz giriş yapabilmektedirler. Turnike sistemi bulunmayan yerlerde ise, müze personeli Bankamız özel yazılımına sahip POS cihazlarını kullanacak olup, cihaz üzerinden yapılacak sorgulama sonucunda müzeye ücretsiz giriş yapılabilmektedir.

Yani maximiles kartlar geçerlidir.
Herhangi bir işlem yapmaya gerek olmadan girilebilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. RECEP ÖZCAN dedi ki:

  Merhaba ,
  Aynı anda ben asıl kartı , eşim de ek kartı kullanarak giriş yapabilir miyiz?
  1 aylık süre başlangıcı asıl kart ya da ek karttan biri kullanıldığında tüm kartlar için başlıyor mu? Yoksa birbirinden bağımsız mı?
  Teşekkürler ,

 2. özlem dedi ki:

  ek kart ve asıl kart ayrı ayrı kullanılıyor mu?
  Hangi müzelerde geçerli olduğunu nasıl öğrenebiliriz?

  teşekkürler,

 3. tarık dedi ki:

  merhaba,

  Bu hafta selçuk Efes antik bölge ziyaretimde rehber asıl kart ve ek kartların ayrı ayrı müze girişlerinde kullanabileceğini söyledi. Bu konuda sorun yaşamıyorsunuz.

  İyi günler dilerim

 4. ercan dedi ki:

  ayrı ayrı ören yerlerine 1 ay içinde istediğin kadar ücretsiz ziyaret edilebiliyor mu ?

 5. İsim dedi ki:

  Bir kartla kac kisi girebiliyor

 6. Sefa dedi ki:

  Ben denizlide iş bankası kartyla giriş yapmıştım.ama 1 sene geçmedi.izmirde tekrar iş bankası kartını kullanabilirmiyim ?

 7. Anonim dedi ki:

  Eşimin kartini ben kullanabiliyormuşum muze kartı olrak

 8. Anonim dedi ki:

  Eşimin kartini ben kullanabilirmiyim

 9. Anonim dedi ki:

  hayır

 10. Dilek dedi ki:

  Geçen yıl eylül ayında kartımı müze kart olarak kullandım birdaha kullanabilmem için tam bir yıl mı geçmesi lazım

 11. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Dilek hanım Ocak 2017 itibariyle bir hakkınız daha mevcut.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.